Оцінити
5.0 4 Відгуки

Бухгалтерия – одно из важных направляющих успешного бизнеса. Выбирая бухгалтера, нужно четко понимать, что это будет 100% доверие, тыл и правильный учет всех денежных операций компании.
Работая с «Гарант Плюс», мы получали эти все качества в полном объеме!
Надежное партнерство, качественное обслуживание, хорошие цены, всегда вовремя сданы все отчеты и зарегистрированы налоговые – это все о «Гарант Плюс».
Что не маловажно, сотрудники компании постоянно обучаются, посещают семинары, всегда в курсе всех новостей и изменений, как в бухгалтерском направлении так и в юридическом. Поэтому, вам не нужно перелопачивать кучу новой информации, это все может рассказать Ваш ведущий бухгалтер в доступной форме.
Не могу не отметить приятное и дружеское отношение всего коллектива и в особенности нашего главного бухгалтера Оксаны Васильевны и помощника Галины.
Спасибо большое за работу!
Желаю процветания и хороших клиентов!
С уважением,
директор ТОВ ГАЛЛАПРИНТ
Алла Круковская

Відповісти ​​Поділитися Чи був цей відгук корисним?

ПП "БУХГАЛТЕРСЬКА КОМПАНІЯ "ГАРАНТ-ПЛЮС" дійсно представляє команда професіоналів своєї справи. З ними приємно працювати, послуги виконуються в передбачені договором строки та в повному обсязі. Завжди є можливість отримати повні та змістовні консультації з приводу податкового та бухгалтерського обліку , оформлення господарських операцій . Звіти в державні органи подаються вчасно та й зі сплатою податків і зборів все чітко та по строкам, завдяки вчасно наданих графіків та сум сплати. Дуже рекомендую співпрацю

Відповісти ​​Поділитися Чи був цей відгук корисним?

У ПП "БУХГАЛТЕРСЬКА КОМПАНІЯ "ГАРАНТ-ПЛЮС" є всі риси, які мають бути у компанії, що надає послуги бухгалтерського супроводу й аудиту:1. Відповідальність.2. Висока кваліфікація персоналу.3. Великий досвід роботи.4. Досконале знання актуального законодавства, податкового кодексу і т.і.

Відповісти ​​Поділитися Чи був цей відгук корисним?

З компанією ПП «БК « ГАРАНТ-ПЛЮС» наше підприємство працює більше пів року. Хочеться відмітити професійний рівень робітників даної компанії, серйозний підхід до рішення поставлених перед ними задач. Співробітники володіють широким спектром знань та навичок, що забезпечують кваліфіковані та якісні консультації, у випадку виникнення термінових питань, з розумінням ставляться до ситуації та готові допомогти порадою негайно, завжди на зв’язку. Фіксована плата за послуги допомагає організувати платежі. Розрахунком і формуванням платежів на сплату податків, подання звітності займається бухгалтерська компанія.
ДИРЕКТОР «САЙТПЛЮС ГРУПП»

Відповісти ​​Поділитися Чи був цей відгук корисним?

Замовити консультацію

Залиште контактний номер і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Відправити
або зв'яжіться з нами в соцмережі та отримайте швидку відповідь